Ocuvite Lutein Premium 60 tablet

Ocuvite Lutein Premium 60 tablet

Výrobce: Pharmaswiss
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3805877

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
55760
Cena obvyklá:613
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Doplněk stravy s luteinem, zeaxanthinem a se zinkem, který pomáhá k udržení normálního stavu zraku. Karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké míře nacházejí v centrální oblasti sítnice, která je zodpovědná za ostré vidění. Tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá. Vitaminy C a E tvoří nepostradatelnou součást antioxidačního systému a spolu se stopovými prvky zinkem a selenem přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek je potřebný pro udržení dobrého zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje karotenoidy lutein a zeaxanthin, které jsou přirozenou součástí oční sítnice
  • selen, zinek a vitaminy C a E pomáhají chránit buňky před oxidačním poškozením
  • zinek pomáhá k udržení dobrého zraku

Dávkování: 1x denně 1 tableta. 

Složení: 12 mg luteinu, 1 mg zeaxanthinu (výtažek z aksamitníku), 60 mg vitaminu C (kyselina askorbová), 8,8 mg vitaminu E (alfa tokoferol-acetát), zinek (oxid zinečnatý) 5 mg, selen (kvasnice obohacené selenem) 20 mg v jedné tabletě.

Hydroxypropylcelulóza, polyvinylpolypyrrolidon, maltodextrin a modifikovaný škrob jako plnidla, želatinu, cukr, palmový olej, leštící látky: hydroxypropylmetylcelulózu, mastné kyseliny, barviva: oxid titaničitý, riboflavin, oxidy a hydroxidy železa a protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin. 

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Doplněk stravy

Výrobce: Pharmaswiss
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
613 s dph
Vaše cena:
55760 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3805877
počet kusů