ArginMax Forte pro ženy tob 45

ArginMax Forte pro ženy tob 45

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 8594059731005

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
964
Cena obvyklá:1060
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

ArginMax® Forte pro ženy je unikátní doplněk stravy, který přispívá k dlouhodobému zlepšení prokrvení pohlavních orgánů, pomáhá zkvalitňovat tumescenci pochvy a sexuální prožitek. Přípravek přispívá k vyšší frekvenci pohlavního styku a tím větší spokojenosti se sexuálním životem. Svou účinností navazuje na velmi oblíbený ArginMax® - dlouhodobě nejprodávanější volně prodejný přípravek v oblasti sexuálního zdraví*, jehož účinnost potvrdily klinické testy.

Proč ArginMax® Forte?
Kvalita sexuálního života zcela zásadním způsobem ovlivňuje harmonii partnerského vztahu. S postupem věku dochází v lidském organizmu k přirozeným změnám, které se mohou negativně projevit také na prokrvení a tumescenci pochvy, dále i na snížení sexuální výkonnosti a schopnosti dosáhnout orgasmu. ArginMax® Forte byl ve spolupráci s The Daily Wellness Company (USA) vyvinut pro podporu prokrvení pohlavních orgánů. Obsahuje vyvážené kombinace speciálně upravovaných účinných látek, jejichž dlouhodobé užívání pozitivně působí na sexuální funkce.
Přípravek ArginMax® Forte pro ženy se opírá o synergické působení čtyř hlavních účinných složek - Forte ComplexTM. Vedle přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek se ArginMax® Forte pro ženy vyznačuje významným množstvím obsaženého L-argininu a L-citrulinu. Skladba účinných látek je vytvořena s cílem maximálně zohlednit požadavky a fyziologické potřeby ženského organizmu. složení:
Složení ArginMax® Forte pro ženy:
Vedle přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek se ArginMax® Forte pro ženy vyznačuje významným množstvím obsaženého L-argininu a L-citrulinu. Skladba účinných látek je vytvořena s cílem maximálně zohlednit požadavky a fyziologické potřeby ženského organizmu.

Složení:
L-arginin
L-citrulin suchý extrakt z plodů schizandry čínské (Schisandra chinensis) suchý extrakt z listů vinné révy (Vitis vinifera) lutein vitamin E kyselina listová biotin pyridoxin kyanokobalamin stearan hořečnatý želatina (tobolka) oxid titaničitý (E 171)
Forte ComplexTM

Jak ArginMax® Forte pro ženy užívat?
Doporučujeme užívat 3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání snížit dávku na 2 tobolky denně. Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání a přetrvává i 2 týdny po vysazení. Jednorázové užití vykazuje zřetelně nižší efekt než pravidelné užívání.

Balení: 45 tobolek

Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
1060 s dph
Vaše cena:
964 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 8594059731005
počet kusů