Cannaderm Natura 24 krém ochranný s OF 50g

Cannaderm Natura 24 krém ochranný s OF 50g

Výrobce: Simply You/Cannabis
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 2563048

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
22320
Cena obvyklá:246
Ušetříte:9.3%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Cannaderm Natura 24 krém ochranný s OF 50g je ochranný krém s přidaným minerálním UV filtrem pro celodenní péči o pokožku při nepříznivých povětrnostních podmínkách. Přírodní receptura krému bez obsahu vody aktivně chrání pokožku před působením UV záření a zabraňuje jejímu vysychání a podráždění. Pokožka je ihned po aplikaci krému vláčnější, jemnější a vytvořený lipidový film ji perfektně chrání před nepřízní počasí, chladem, větrem a působením vlhkosti. Krém je ideální místo denního krému pro ošetření nechráněné pokožky.
Není určeno jako přípravek na opalování!


Účinné látky: bioaktivní konopný olej, máslovník, zinek, rozmarýn


Jak používat: V tenké vrstvě aplikujte na nechráněné části pokožky (obličej, ruce, uši, krk). Ideální jako denní krém při nepříznivých klimatických podmínkách. 24 ochranný krém používejte na celý obličej a další nechráněné části pokožky vždy před pobytem v nepříznivých povětrnostních podmínkách nebo v silně klimatizovaných prostorách. Používejte 24 ochranný krém místo denního krému - nemastí pleť, udržuje ji hydratovanou a je proto vhodný i jako podklad pod make-up. Velmi citlivé partie obličeje, okolí očí a úst ošetřete několikrát za den. Na rty použijte některý balzám s OF (ochranným faktorem). Drobné kožní defekty ošetřujte nejlépe regeMa balzámem.


Složení: Cannabis Sativa Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Zinc Oxide (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Rosmarinus Officinalis Oil, Cymbopogon Flexuosus Oil

Výrobce: Simply You/Cannabis
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
246 s dph
Vaše cena:
22320 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2563048

Produkt je dočasně nedostupnýProdukt se dále nachází v těchto kategoriích: