VICHY Liftactiv DS Noční 50ml M2912801

VICHY Liftactiv DS Noční 50ml M2912801

Výrobce: Vichy laboratoires
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 2530898

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
79610
Cena obvyklá:876
Ušetříte:9.1%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Vichy noční krém Liftactiv Derm Source má ještě bohatší texturu pro perfektně vyživenou pleť, která bude po probuzení jen zářit. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně pleti citlivé. Nová řada Liftactiv Derm Source představuje integrální účinek obnovující péče proti vráskám a pomáhá zpevnění pleti s dlouhotrvajícím liftingovým efektem. Pleť je okamžitě pevnější, sametově hladká a zářící, vrásky se zdají být zredukovány a vyplněny.

Aktivní látky:

Rhamnosa 5% - unikátní aktivní látka rostlinného původu, která byla identifikována jako nejúčinější látka schopná jednoznačně působit na vrstvu Derm Source a reaktivovat její činnost. Jedná se o rostlinný cukr uznávaný ve farmakologii pro své zklidňující vlastnosti. Vichy ji extrahuje tak, aby se uchoval její přírodní charakter.

Termální voda z Vichy - voda z pramene Lucas je obohacena o 17 minerálních a 13 stopových prvků, díky nimž má zklidňující a posilující účinky, zklidňuje projevy štípání, svědění a pálení. Pozitivně stimuluje obranyschopnost pokožky a maximalizuje účinnost katalázy - enzymu, který chrání pleť před volnými radikály.

kombinace aktivních látek peptidů a vitamínu C - pro postupné uvolňování stimulující činnost a obnovu fibroblastů. Tím vzrůstá produkce elastinových a kolagenových vláken, zlepšuje se elasticita pokožky, pleť se vypíná zevnitř.

Textura: Komfortní, nemastná, nelepivá textura. Poskytuje dlouhotrvající intenzivní komfort.

Způsob použití: Během celého roku aplikujte na obličej, krk a dekolt. Večer na dokonale čistou pleť.

Bez parabenů. Hypoalergenní. S Termální vodou z Vichy. Testováno na citlivé pleti pod dermatologickou kontrolou.

Výrobce: Vichy laboratoires
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
876 s dph
Vaše cena:
79610 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2530898

Produkt je dočasně nedostupnýProdukt se dále nachází v těchto kategoriích: