Mucosolvan Junior 3mg/ml sirup 100ml

Mucosolvan Junior 3mg/ml sirup 100ml

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0223146
PDK: 3478188
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
13060
Cena obvyklá:144
Ušetříte:9.3%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Mucosolvan Junior usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí především u dětí. 

Podrobné informace o produktu: Mucosolvan Junior zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan Junior se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. Pak dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání. Sirup Mucosolvan Junior je určen především pro děti do 12 let, mohou ho však užívat i dospívající a dospělí. 

Jak se přípravek Mucosolvan Junior užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 10 ml sirupu. Děti ve věku 6-12 let užívají 2-3x denně 5 ml sirupu. Děti ve věku 2-5 let užívají 3x denně 2,5 ml sirupu. Dětem do 2 let se podává 2x denně 2,5 ml sirupu. Přípravek neužívejte bez porady s lékařem déle než 10 dnů. 

Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 15 mg v 5 ml sirupu. Pomocnými látkami jsou hyetelosa, kyselina benzoová, aroma lesních plodů, vanilkové aroma, sukralosa a čištěná voda.

Muconatural complete sirup je zdravotnický prostředek který obsahuje přírodní extrakty s prokázanou účinností. Vytváří ochranný film, který zklidňuje kašel a chrání před podrážděním. Napomáhá při léčbě suchého i vlhkého kašle.

Dávkování a způsob užití: Děti od 2 do 6 let mohou užívat 5 ml 2x denně. Děti starší 6 let mohou užívat 10 ml 2x denně. Dospělí mohou užívat 10 ml 3x denně.

Obsahuje ambroxoli hydrochloridum. Lék k vnitřnímu užití. Pečlivě si pročtete příbalový leták. 

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
144 s dph
Vaše cena:
13060 s dph
SUKL: 0223146
PDK: 3478188
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný