Mucosolvan pro dospělé sirup 100ml

Mucosolvan pro dospělé sirup 100ml

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0223151
PDK: 3478246
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
14750
Cena obvyklá:162
Ušetříte:9%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Mucosolvan pro dospělé usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí především u dospělých.

Mucosolvan pro dospělé zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan pro dospělé se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. Pak dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání. Sirup Mucosolvan pro dospělé je určen především pro dospělé, mohou ho však užívat i dospívající a děti od 1 roku. 

Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 2x denně 10 ml sirupu. Přípravek neužívejte bez porady s lékařem déle než 10 dnů. Při podávání dětem lze použít přípravek Mucosolvan junior. 

Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 30 mg v 5 ml sirupu. Pomocnými látkami jsou sukralosa, hyetelosa, kyselina benzoová, jahodové aroma obsahuje propylenglykol a aroma), vanilkové aroma (obsahuje propylenglykol, umělé aroma a přírodní aroma), čištěná voda. 

Upozornění: Přípravek Mucosolvan pro dospělé je vhodný i pro diabetiky.

Muconatural complete sirup je zdravotnický prostředek který obsahuje přírodní extrakty s prokázanou účinností. Vytváří ochranný film, který zklidňuje kašel a chrání před podrážděním. Napomáhá při léčbě suchého i vlhkého kašle.

Dávkování a způsob užití: Děti od 2 do 6 let mohou užívat 5 ml 2x denně. Děti starší 6 let mohou užívat 10 ml 2x denně. Dospělí mohou užívat 10 ml 3x denně.

Obsahuje ambroxoli hydrochloridum. Lék k vnitřnímu užití. Pečlivě si pročtete příbalový leták. 

 

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
162 s dph
Vaše cena:
14750 s dph
SUKL: 0223151
PDK: 3478246
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný