Niquitin mini 4 mg 20 lisovaných pastilek

Niquitin mini 4 mg 20 lisovaných pastilek

Výrobce: OMEGA PHARMA a.s.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0208831
PDK: 3294486
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
25720
Cena obvyklá:283
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

NiQuitin Mini 4 mg jsou pastilky k odvykání kouření, nahrazují část nikotinu vstřebaného inhalací z cigaret. Přípravek NiQuitin Mini 4 mg léčí závislost na kouření prostřednictvím zmírnění abstinenčních příznaků (jako jsou podrážděnost a slabost) a potlačují chuť na kouření po vysazení nikotinu. Vstřebaný nikotin snižuje touhu kouřit a pomáhá tak odolat cigaretě. Neobsahuje dehet ani kysličník uhelnatý, a proto nemá takové zdravotní riziko jako kouření tabáku. Lisované pastilky NiQuitin Mini 4 mg jsou určeny pro dospělé kuřáky, kteří kouří více než 20 cigaret denně. 

Dávkování: Ukončení kouření naráz: Dospělí začnou užívat 8-12 pastilek denně až 6 týdnů, kdykoliv dostanete chuť na cigaretu. Potom postupně snižujte jejich počet během dne až na 1-2 pastilky denně, pak můžete užívání ukončit.

Ukončování kouření postupně: Při neodolatelné potřebě si zakouřit, dospělí použijí místo cigarety pastilku. Postupně snižujte počet vykouřených cigaret za den. Snižování počtu by mělo vést k zastavení kouření.

Jestliže nepřestanete kouřit úplně během 6 měsíců, poraďte se s lékařem. Pastilky se nesmí žvýkat nebo vcelku polykat. Neužívejte více než 15 pastilek denně. Děti od 12 let a mladiství mohou přípravek užívat pouze na doporučení lékaře. 

Složení: Léčivá látka je nicotinum 4 mg ve formě pryskyřičného komplexu (nicotini resinas 20,00 mg) v jedné pastilce. Pomocné látky jsou mannitol, natrium-alginát, hydrogenuhličitan draselný, xanthanová klovatina, vápenatá sůl polykarbofilu, uhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, magnesium-stearát, aroma máty peprné a mentholové aroma v prášku, korigens. NiQuitin Mini neobsahuje cukr. 

Upozornění: Pastilky nejsou vhodné pro děti do 12 let a pro nekuřáky.

Určeno pro zmírnění abstinenčích příznaků u silných kuřáků. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Pastilky - lék k užití v ústní dutině. Obsahují nikotin. Před použitím se poraďte se svým lékařem.

Výrobce: OMEGA PHARMA a.s.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
283 s dph
Vaše cena:
25720 s dph
SUKL: 0208831
PDK: 3294486
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů