Sójový nápoj Zajíc natural 400g krabička

Sójový nápoj Zajíc natural 400g krabička

Výrobce: Mogador s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
SUKL: 0000000
PDK: 8595054900069

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
6190
Cena obvyklá:68
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Sójový nápoj ZAJÍC je alternativa kravského mléka, bezlaktózová, bez lepku a neobsahuje geneticky modifikované organismy. 

Sušený nápoj ZAJÍC je alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek, ani laktózu. Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový stav každého člověka, zejména pak osob s různými potravinovými alergiemi nebo intolerancí.

Využijte vlastností sušeného nápoje ZAJÍC, zařaďte jej do svého jídelníčku a jistě oceníte výhody jeho používání. Hlavní výhody sušeného nápoje ZAJÍC jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití. Nezastupitelnou úlohu má především pro osoby s intolerancí k laktóze klasického kravského mléka.

Snadná a rychlá příprava do 3 minut! Z jednoho balení 400 g připravíte až 4 litry nápoje. Nápoj ZAJÍC je instantní, stačí dát 6 kávových lžiček do šálku na čaj, zalít horkou vodou a dobře zamíchat. Přidejte kakao a získejte Vaši oblíbenou pochoutku. Výborný také k dochucení kávy i čaje. K dochucení jednoho šálku postačí 2-3 lžičky.

Sušené nápoje ZAJÍC můžete použít k přípravě pudinků, polévek, omáček a těsta a všude tam, kde se používá kravské mléko. Přidáním do müsli nebo corn flakes si připravíte chutnou a zdravou snídani nebo lehkou večeři.

Doplněk stravy

Výrobce: Mogador s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
Cena obvyklá*:
68 s dph
Vaše cena:
6190 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 8595054900069
počet kusů