Canesbalance vaginální gel 7x5ml

Canesbalance vaginální gel 7x5ml

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3572782

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
31210
6242 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:343
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Canesbalance představuje 7denní léčbu, která zmírňuje příznaky vaší vaginální bakteriální infekce. Canesbalance pomáhá totiž regulovat rovnováhu poševního prostředí, snižuje pH, což efektivně zmírňuje nepříjemný zápach a výtok, zamezuje růstu škodlivých bakterií a podporuje ty příznivé (laktobacily). Používání je snadné díky praktickým, hygienickým jednorázovým tubám s aplikátorem.

U Canesbalance bylo klinicky prokázáno, že snadno a efektivně léčí příznaky vaginální bakteriální infekce obnovením běžného pH a přirozeného prostředí ve vagině. 

Canesbalance léčí příznaky BV přirozeně. Canesbalance obsahuje kyselinu mléčnou, která účinně neutralizuje nepříjemný zápach a obnovuje normální poševní pH. Obsahuje také glykogen, který slouží jako zdroj živin pro bakterie mléčného kvašení a podporuje tím jejich růst. Normální pH a živiny podporují růst ochranných laktobacilů mléčného kvašení, čímž se ve vagíně obnovuje přirozená rovnováha a dochází k účinnému zmírnění neobvyklého výtoku a dalších nepříjemných pocitů. Gel je aplikován pomocí předplněné tuby pro jednorázové použití, které je velmi snadné. 

Použití: Canesbalance potlačuje nepříjemný zápach, neobvyklý výtok, diskomfort a obnovuje přirozené vaginální pH. Pro účinnou úlevu od nepříjemného zápachu, neobvyklého výtoku, nepříjemných pocitů při bakteriální vaginóze a nerovnováze poševního mikroprostředí.

Odstraňte uzávěr tuby, posaďte se nebo se položte do pohodlné polohy a jemně zaveďte hrdlo aplikátoru do pochvy tak hluboko, až kam se bez problému dostanete. Jemně stlačte tubu, abyste vyprázdnila obsah. Stále stlačenou tubu vyjměte a zlikvidujte ji. Nejvhodnější je používat Canesbalance před spaním. Doporučuje se použít i slipovou vložku, protože se běžně stává, že malé množství gelu vyteče. To však neznamená, že by zdravotnický prostředek neúčinkoval. 

Canesbalance je klinicky testovaný. Klinické studie prokázaly, že složení gelu Canesbalance je účinné. Tím, že obnovuje rovnováhu pH, poskytuje trojí benefit, neboť účinně zmírňuje nepříjemný zápach a neobvyklý výtok, brání růstu škodlivých bakterií, podporuje příznivě působící bakterie (Lactobacillus) a obnovení rovnováhy vaginálního prostředí. 

Používání Canesbalance během těhotenství: Přípravek Canesbalance je možné používat během těhotenství i během menstruace. Pokud však máte podezření na vaginální infekci během těhotenství, měla byste navštívit lékaře. 

Možné vedlejší účinky: Přípravek může lehce štípat. Tento pocit je však jen dočasný a měl by časem odeznít. Pokud máte jakékoli obavy, navštivte svého lékaře. 

Kdy navštívit lékaře? Obraťte se na svého lékaře v případě, že se vaše příznaky zhorší, jestliže pociťujete bolest, když nepříjemné pocity neodezní, pokud výtok obsahuje krev nebo dojde-li k výtoku během menopauzy. Dále byste měla navštívit svého lékaře, pokud si myslíte, že jste těhotná a domníváte se, že máte vaginální infekci. Pokud po použití gelu Canesbalance v souladu s návodem k použití nedochází ke zmírnění příznaků, měla byste neprodleně vyhledat lékaře a konzultovat další léčbu. O diagnóze se poraďte se svým lékařem. 

Balení: 7 x 5ml hygienických jednorázových tub s aplikátorem. Každá tuba s aplikátorem obsahuje následující složky: kyselinu mléčnou, glykogen, propylenglykol, methylhydroxypropylcelulózu, laktát sodný, vodu. pH 3,5.
Neobsahuje konzervační látky. 

Nepoužívejte, pokud je koncový uzávěr poškozený. Nepoužívejte tubu, u níž vypršela doba použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Upozornění: Nepoužívejte Canesbalance, pokud se snažíte otěhotnět, protože gel má nízké pH, což muže způsobit, že prostředí v pochvě nebude pro spermie příznivé. Nepoužívejte jako antikoncepci. Další informace a často kladené dotazy naleznete na těchto webových stránkách.

Zdravotnický prostředek

 

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
343 s dph
Vaše cena:
31210 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3572782
počet kusů