Walmark Sinulan Duo Forte 30 tablet

Walmark Sinulan Duo Forte 30 tablet

Výrobce: Walmark
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3631836

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
22230
7,40 Kč / 1 tableta
Cena obvyklá:245
Ušetříte:9.3%
kusů
Skladem
Popis:

Sinulan Duo forte tablety mají složení s dvojím účinkem. Podporují imunitní systém a normální funkci horních a dolních cest dýchacích.

  • výtažek z květu divizny velkokvěté ovlivňuje normální činnost hltanu (napomáhá zklidnit hrdlo v případě dočasného chrapotu) a přirozenou obranyschopnost  (imunitní systém)
  • sporýš lékařský podporuje normální funkci dýchacího systému, přirozenou obranyschopnost a má antioxidační účinek
  • výtažek z květů bezu černého má antioxidační účinky, ovlivňuje normální funkci horních a dolních cest dýchacích a imunitního systému
  • výtažek z kořene hořce žlutého působí na osvěžení těla 

Složení: Lichořeřešnice větší extrakt, látky protispékavé (celulosa, talek, oxid křemičitý), křen extrakt, bez černý extrakt, sporýš lékařský extrakt, hořec žlutý extrakt, divizna velkokvětá extrakt, stabilizátory (karboxymethylcelulosa, hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa, stearát hořečnatý), barviva (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), triglyceridy.

Použití: Dospělí a děti od 6 let užívají 1–2 tablety denně. Užívejte nejlépe během jídla a dostatečně zapijte tekutinou. 

Upozornění: Doplněk stravy, přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: Walmark
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
245 s dph
Vaše cena:
22230 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3631836
počet kusů