Walmark Sinulan Forte Allergy nosní sprej 15ml

Walmark Sinulan Forte Allergy nosní sprej 15ml

Výrobce: Walmark
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3877033

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
23210
1 547,30 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:255
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Walmark Sinulan Forte Allergy je zdravotnický prostředek, který vytváří ochranný film na nosní sliznici, a omezuje nebo zabraňuje tak přímému kontaktu alergenů a patogenů se sliznicí. Tím předchází nebo minimalizuje projevy rinitidy (rýmy) a rinosinusitidy (zánět dutiny nosní a vedlejších nosních dutin). Jeho ochranná funkce je dána obsahem xyloglukanu, přírodního polymeru, který vykazuje schopnost chránit epitel a snižovat nadměrnou sekreci tekutin, jako je nosní sekret.

Sinulan Forte Allergy je speciálně navržen k regulaci a léčbě symptomů rinitidy i rinosinusitidy různého původu, zejména však alergického původu.

Sinulan Forte Allergy ulevuje od projevů alergií způsobených pyly, prachem nebo domácími zvířaty vytvořením překážky pro pronikání vzdušných alergenů. Sinulan Forte Allergy lze užívat i preventivně v době, kdy předpokládáme pobyt v prostředí se zvýšeným obsahem vzdušných alergenů (období květu, práce na zahradě, domácí úklid, apod.), jelikož jeho působení přináší ochranu již v raném stádiu, ještě před propuknutím prvních projevů.

Dávkování a způsob užití: Sinulan Forte Allergy používejte vždy podle návodu k použití. Před jeho užitím konzultujte se svým lékařem nebo pracovníkem lékárny, pokud máte pochybnosti nebo pokud příznaky přetrvávají. Aplikujte 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky 3-4x denně. Doporučuje se užívat pravidelně od chvíle, kdy se pravděpodobně objeví první příznaky a v průběhu rýmy. Dávka může být zvýšena podle závažnosti symptomů. 

  • Lehce se vysmrkejte, abyste vyčistili nosní dírky.
  • Protřepejte lahvičku a odstraňte ochranné víčko.
  • Uchopte lahvičku ukazováčkem a prostředníčkem každým z jedné strany a palcem na dně lahvičky. Skloňte hlavu lehce dopředu a ucpěte jednu nosní dírku druhou rukou jemným tlakem prstu na stranu nosu.
  • Vsuňte aplikátor do volné nosní dírky a vstříkněte jednou nebo dvakrát.
  • Poté vsuňte aplikátor i do druhé nosní dírky a opakujte stejné kroky popsané výše.
  • Aplikátor znovu uzavřete víčkem.

Složení: Sinulan Forte Allergy obsahuje xyloglukan, methylsulfonylmethan, sorban draselný, sodná sůl EDTA, kyselina boritá, hydroxid sodný a solný roztok. 

Upozornění: Sinulan Forte Allergy nepoužívejte v případě přecitlivělosti na xyloglukan nebo jakoukoli jinou složku produktu. V případě výskytu alergické reakce na Sinulan Forte Allergy okamžitě užívání ukončete.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: Walmark
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
255 s dph
Vaše cena:
23210 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3877033
počet kusů